Івано-Франківських студентів запрошують взяти участь у поїздці в Берлін

Студенти вищих навчальних закладів Харкова, Одеси, Дніпра та Івано-Франківська мають можливість взяти участь у чотириденній поїздці в Берлін.

Її організовують громадські організації “Європейський Обмін” та Фундація “Відкритий Діалог”. Поїздка відбудеться з 5 по 9 вересня 2016 року. До участі запрошуються  зацікавлені в темах євроінтеграції, policy making та policy research, йдеться на сайті Академії Української преси, передає Станіславське ТБ.

Поїздка здійснюється в рамках проекту “Підтримка молоді як імпульс для зміцнення демократії та громадянського суспільства в Україні”, що розпочався 1 травня 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та фракції Зелених / Європейський вільний альянс в Європарламенті.

У Берліні будуть проведені тематичні семінари, а також зустрічі з політиками, депутатами німецького парламенту, представниками громадянського суспільства та органів, відповідальних за розвиток міжнародного співробітництва та співпраці в рамках ЄС.

Організатори покривають витрати на проїзд та проживання учасників.

Участь можуть взяти студенти ВНЗ віком від 18 до 25 років, які мають закордонний паспорт, володіють англійською мовою на рівні intermediate і вище. Знання німецької мови бажане, але не обов’язкове.

Резюме та мотиваційні листи необхідно надіслати на електронну адресу katerina.savchenko@odfoundation.eu до 15 липня 2016 включно. За результатами конкурсу резюме та мотиваційних листів буде відібрано по 7-8 студентів з кожного міста.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Демографічна ситуація на Прикарпатті: жінки переважають над чоловіками, а старші вікові групи – над дітьми
Наступна : На ремонт дороги Н-09 Мукачеве – Львів виділять понад 30 мільйонів гривень

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×