Івано-Франківські школярі відпрацьовуватимуть вимушені канікули по вихідних

У зв’язку із захворюваністю на грип та ГРВІ Івано-Франківські школи перебувають на вимушених канікулах до 1 лютого. 

Нагадаємо, в Івано-Франківську Марцінків підписав розпорядження про карантин. Половина заступників мера вже на лікарняному.

Відтак, учні  будуть відпрацьовувати пропущені заняття через захворювання на грип та ГРВІ на весняних канікулах та вихідних. 

Про це повідомила начальник управління освіти і науки  Івано-Франківська Наталія Микула, передає Станіславське ТБ посилаючись на ГК.

Щоб виконати навчальний план і програми, та відпрацювати пропущені дні, на підставі розпорядження міського голови Руслана Марцінківа від 19. 01. 2016 р. № 18-р «Про запровадження організаційних та обмежувальних заходів щодо захворювання на грип та ГРВІ» наголошується:

  1. Провести відпрацювання пропущених занять 20-22 (23) січня 2016 року за рахунок весняних канікул 30 березня – 01(02) квітня 2016 року.
  2. Пропущені заняття 25-27 січня 2016 року рекомендувати відпрацювати відповідно 06 лютого, 20 лютого та 05 березня 2016 року.
  3. Пропущені заняття 28-29 (30) січня та 01 лютого 2016 року відпрацювати шляхом проведення додаткових занять, ущільнення вивчення навчального матеріалу, та за рахунок об’єднання навчальних тем.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів: мають використовувати міжпредметні зв’язки, оглядового, або самостійного вивчення навчального матеріалу; використання резервних годин навчальної програми та годин,  передбачених на проведення окремих уроків тематичного оцінювання. А управляючі позашкільних навчальних закладів мають розробити та затвердити графік відпрацювання занять, пропущених у період з 20 січня до 01 лютого 2016 року.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : «Містечко милосердя Святого Миколая» у Крихівцях знайшло “опікуна”
Наступна : В Івано-Франківську почав діяти новий Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×