Івано-Франківські правоохоронці застерігають про Інтернет-шахраїв

Прикарпатські правоохоронці просять мешканців бути пильними та обережними у спілкуванні з особами, які пропонують здійснити перерахування грошових коштів до отримання товару.

Знайомство через Інтернет, купуємо-продаємо речі та багато іншого. При цьому, забуваючи, що Інтернет, попри свою доступність і масовість, приваблює й різного роду аферистів. Для пройдисвітів він зручний передовсім тим, що не знаєш в обличчя людини, з якою маєш справу, тож зловмисник може себе видати за кого захоче, а відтак обдурити та заволодіти чужими коштами чи майном.

Подібна ситуація обману може трапитись і в мережі мобільногого зв’язку. Мобільні телефони не лише полегшують спілкування між абонентами, але і породили такий вид злочину, як телефонне шахрайство. Схема його проста, а вирішальними тут є фактори несподіванки та гра на емоціях потерпілого.

Шановні громадяни! Івано-Франківські правоохоронці просять бути пильними та обережними, а у разі здійснення відносно Вас злочинних дій негайно звертайтесь до найближчого відділення міліції або телефонуйте 102.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті чоловіка засипало землею
Наступна : Вакцина проти поліомієліту вже в Україні: Прикарпаття у першій черзі вакцинації

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×