Івано-франківські комунальники заборгували газовикам понад 15 мільйонів гривень

Теплопостачальні організацій Івано-Франківщини не отримали від свого постачальника – НАК «Нафтогаз України» – лімітів (номінації) газу на квітень. У зв’язку з чим газорозподільна кампанія ПАТ «Івано-Франківськгаз» не має права транспортувати таким компаніям природний газ. Але, розуміючи важливість роботи закладів медицини, природний газ отримують котельні, які забезпечують теплопостачанням медустанови Івано-Франківщини.

Вимога вчасного оформлення лімітів (номінації) передбачена Кодексом газорозподільних систем та Законом України «Про ринок природного газу». Згідно цих правил, оператор газотранспортної системи до 23 числа надає «Івано-Франківськгазу», як оператору газорозподільної системи, письмове підтвердження планового  розподілу природного газу на наступний місяць, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ПАТ “Івано-Франківськгаз”.

«Минулого місяця ми не отримали таких даних. Про що повідомили ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» та інші підприємства теплоенергетики. Окрім того, їх попередили, що у разі  відсутності номінації, в квітні буде припинене газопостачання. 29 березня дане питання було обговорено й на нараді в ОДА», – повідомив перший заступник голови правління ПАТ Віталій Шульга.

Однак, станом на сьогоднішній день, проблема між постачальником та підприємствами, що здійснюють виробництво теплової енергії, не вирішена. Тому до врегулювання ситуації ПАТ «Івано-Франківськгаз» змушено припинити даним підприємствам газопостачання. 

Наразі, розуміючи соціальну важливість роботи закладів медицини, природний газ отримують лише котельні, які забезпечують теплопостачанням  медустанови Івано-Франківщини.

Окрім того, в «Івано-Франківськгазі» звертають увагу на те, що підприємства теплоенергетики не розрахувалися з ними за надані цьогоріч послуги – розподіл газу. Найбільшими боржниками є ДМП  «Івано-Франківськтеплокомуненерго» – понад 10 млн. грн., ТОВ «СТЕК» – 4,6  млн. грн. та КП “Водотеплосервіс” – 1,6

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині водія, що п’яним спричинив смертельну ДТП, засудили умовно
Наступна : На Прикарпатті слідство з’ясовує ДТП, де жінка-водій наїхала на мотоцикл

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×