Івано-Франківські активісти підготували меморандуми про співпрацю з політичними партіями

Члени всеукраїнської коаліції «Прозорі ради» підготували меморандуми про співпрацю з політичними партіями, члени яких будуть висувати свої кандидатури на цьогорічні вибори до місцевих рад.

 Задля того, щоб антикорупційні зміни в законодавстві були повністю імплементовані у всіх нормативно правових актах та ради, які сформуються за результатами місцевих виборів 2015 року, працювали за новими правилами, Івано-Франківські активісти підготували меморандуми про співпрацю з політичними партіями, які висуватимуть кандидатів на цьогорічні місцеві вибори.

Серед ключових домовленостей є обов’язкове сприяння від майбутніх депутатів включити норми щодо порядку запобігання конфлікту інтересів, необмеженому доступу громадян до колегіальних органів місцевого самоврядування, визначення більш доступного механізму ініціювання громадських слухань та реалізації місцевих ініціатив, гендерної рівності в органах місцеого самоврядування. Зокрема, не менш важливою буде домовленість про залучення до найкращих існуючих практик доступності та відкритості органів місцевого самоврядування в Україні.

Зі своєї сторони кандидати від політичних партій, що пройдуть до рад, зобов’язуватимуться сприяти імплементації під час голосування на сесіях. Нагадаємо, даний проект реалізовується в рамках п’ятирічного проекту “Об’єднюймося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агенцією з міжнародного розвитку США (USAID) та виконується міжнародною організаією Pact, Inc. в Україні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Наступного року замість внутрішніх паспортів українці отримають ІD-картки
Наступна : В Івано-Франківську Координаційний комітет виділив на допомогу учасникам АТО 133 тис грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×