Івано-Франківські актори записали відеозвернення проти російського медійного контенту

Майже десятихвилинний ролик починається з того, що відомі актори Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру імені Івана-Франка читають уривки творів російської класики. Так, актори показують, що поважають російську культуру, але вони проти низькопробної музики, театру та кіно у медійному просторі України від країни агресора, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Репортер”. 

Мистецьку та громадянську позицію театралів виголосив директор театру Ростислав Держипільський. Пропонуємо повний текст звернення:

«Ми поважаємо російську культуру як таку, адже культурне надбання кожного народу належить всьому людству і політика в жодному разі не має стояти на заваді культурно-мистецькому взаємозбагаченню народів. Але в той час, коли кращі сини нашої нації гинуть від рук російського агресора, ми категорично проти присутності на території України низькопробних театральних команд, проти розвитку російської кіноіндустрії, проти популяризації та присутності в ефірах низькопробної музичної попси. Підтримуємо позицію наших колег, щодо заборони російського контенту країни агресора у медійному просторі України.

Ми поважаємо і цінуємо позицію, на жаль, не багатьох сучасних російських культурних діячів, як Лія Ахеджакова, Олег Єфремов, Анатолій Пашинін, Андрій Макарєвич та, на жаль, покійного Ельдара Рязанова. Віримо, що їхня позиція може стати основою для майбутнього паритетного взаєморозуміння між нашими народами.

Окремий меседж хочемо послати до всіх гілок влади: «Панове, задайте собі питання, коли займаючи такі високі посади, ви мислите стратегічно майбутнім України чи переслідуєте тільки сьогоденні дивіденди?”

Це наша мистецька, наша громадянська позиція. Ми зробили свій вибір, а ви?», – йдеться у зверненні. 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Калушани відправили на переробку партію кришечок на протези бійцям АТО. ФОТО
Наступна : П’яний водій наїхав на патрульного, коли той оформляв ДТП

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×