Івано-Франківська міськрада замість землі хоче видавати учасникам АТО гроші

Івано-Франківська міська рада направить до Верховної ради та Кабінету міністрів України  звернення щодо компенсації у грошовому еквіваленті за земельні ділянки для учасників бойових дій, учасників АТО.

Відповідне рішення раніше уже було прийняте Житомирською міською радою, передає Станіславське ТБ.

У звернені зазначається, що станом на сьогодні до Івано-Франківської міської ради звернулись більш як 1000 учасників бойових дій із заявами на отримання у власність земельних ділянок на території міста для будівництва та обслуговування житлових будинків. Проте задовольнити всі клопотання не є можливим.

«Зважаючи на напружену ситуацію щодо отримання учасниками бойових дій земельних ділянок у власність, а також суспільний резонанс щодо даного питання, депутатський корпус Івано-Франківської міської ради вважає за доцільне виплатити учасникам бойових дій, учасникам АТО компенсацію у грошовому еквіваленті за не отримані з об’єктивних причин земельні ділянки. Оскільки вирішення питання щодо виплати компенсації та визначення розміру такого відшкодування виходить за рамки повноважень міської ради, звертаємось до Вас із пропозицією про врегулювання вказаного питання на законодавчому рівн», – йдеться у документі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті водій, з трьома пасажирами, не справився з керуванням та з’їхав у кювет
Наступна : Заступника голови МОЗ Василишина, який родом з Прикарпаття, затримали на хабарі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×