Івано-Франківська міська рада прийняла бюджет міста на 2016 рік

Сьогодні, 25 грудня, в Івано-Франківську міська рада під час другого пленарного засідання розглядала проект рішення бюджету міста на 2016 рік.

Начальник міського фінансового управління Вікторія Сусаніна заявила, що бюджет Франківська на наступний рік склався на базі 2015 року. Але сьогодні вночі був прийнятий новий бюджет країни на 2016 рік,  у якому повністю скасовано субвенцію на проїзд пенсіонерів та пільгових категорій (це близько 23 млн грн.). Також, професійно-технічна освіта, а це близько 83 млн грн, фінансуватиметься з міського бюджету.

Натомість, у депутатів виникли питання до проекту бюджету міста на 2016 рік. Так, представник «Самопомічі» Ірина Кулинич попросила роз’яснення щодо видаткової частини. Мовляв, не розуміє чому виділяють 10 млн грн на ЄРЦ, а лиш 400 тис грн на поліклініки.

У свою чергу на  захист бюджету став міський голова Руслан Марцінків. Мовляв, це не кошти на ЄРЦ, а кошти які передаються на конкретні ремонтні роботи дворів.

«Франківці підтримали це тим, що проголосували за мене», – додав міськиц голова

Так, до слів Ірини Кулинич приєднався Віктор Анушкевичус, який зауважив, що у бюджеті передбачено близько 17 млн на ремонт саме прибудинкових територій. Представник Української Народної партії запропонував ці 10 млн грн передбачених для ЄРЦ, направити в управління капітального ремонту на реконструкцію будівлі на вулиці Софіївка 39 для сімей учасників АТО. Мовляв, це 5-ти поверхова споруда, яка давно побудована, але стоїть без даху.

Відтак 40 депутатів проголосували «за» прийняття бюджету міста на 2016 рік.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ще один український банк визнано неплатоспроможним
Наступна : Сич на сесії облради заявив Галабалі, що не розуміє її

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×