Івано-Франківська благодійницька організація шукає музичних виконавців, які готові долучитися до благодійного концерту

Українська благодійницька мережа планує провести благодійний концерт в Івано-Франківську, щоб зібрати необхідну суму коштів на ремонт корпусу №2 Залучанського дитбудинку.

У зв’язку з цим організатори шукають музичних виконавців, які готові взяти участь у концерті, повідомляє Станіславське ТБ.

“Наразі зібрано трохи більше 10% від необхідної суми для першого етапу ремонту, тому ми плануємо організувати БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ у Івано-Франківську, щоб зібрати необхідну суму, і тут нам дуже потрібна ваша допомога! Шукаємо музичних виконавців з добрим серцем, які готові долучитися до благодійного концерту!”, – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Української благодійницької мережіу Facebook.

Нагадаємо, в Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживає 129 вихованців – діти віком від 4 до 18 років, а також молоді люди віком до 35 років. Дитбудинок є закладом 3 профілю з відділенням 4 профілю – для дітей з важкою як фізичною, так і розумовою неповносправністю, частина з яких є постійно-лежачими. Майже усі діти є сиротами. До деяких дітей приїздять батьки, але вкрай рідко.

У кімнатах, в яких зараз проживають вихованці дитбудинку, дуже тісно. Ліжка у молодіжних кімнатах на першому поверсі розташовані так щільно, що до деяких навіть важко підійти. На другому поверсі невеликі кімнати заповнені дитячими ліжками, між якими є лише невеликі проходи. Переповненість житлових кімнат дитбудинку підтверджують не лише волонтери, про це також зазначає у своєму моніторинговому звіті Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У надто тісних спальних кімнатах дитбудинку вкрай бракує життєвого простору. Цю проблему можна вирішити, якщо переселити частину дітей у спальний корпус № 2, який зараз не використовується, оскільки потребує капітального ремонту. Попередня кошторисна вартість робіт з капітального ремонту (за підрахунками підприємства, яке може виконати ремонтні роботи): 502 000 грн.

До слова, на початку лютого Івано-Франківська благодійницька організація також приєдналася до акції “На каву з другом”. 

Читайте також: Неповносправним вихованцям Залучанського дитбудинку потрібні пеленки. ФОТО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині за минулу добу виявлено та знешкоджено 11 вибухонебезпечних предметів
Наступна : Соціальний ролик про переселенців “Усім потрібен дім” отримав дві нагороди на міжнародному конкурсі. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×