Івано-Франківськ взяв участь в румунському проекті у сфері екології

З 14 по 16 вересня 2015 року представники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка перебували у місті-побратим Бая-Маре (Румунія) в рамках реалізації проекту «Управління відходами, що біологічно розкладаються, в містах Бая Маре (Румунія), Івано-Франківську та Коломиї (Україна)».

В рамках проекту відбулась підсумкова прес-конференція, на якій були присутні представники муніципалітету Бая Маре (Румунія), працівники органів місцевого самоврядування, команда проекту з Івано-Франківська та Коломиї. Мер міста Бая-Мар – Китилін Керекеш, привітав усіх присутніх та подякував усім за плідну співпрацю.

Проект реалізовує управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в рамках програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

Івано-Франківськ вже має досвід спільних проектів з румунами власне у сфері екології, поводження з відходами. Самі ж проекти, які фінансуються Європейським союзом, спрямовані на те, аби активізувати громаду, зазначив у своєму виступі заступник міського голови Богдан Білик.

Під час прес-конференції, начальнк відділу промисловості та підприємництва – Володимир Устинський, розповів загалом про хід реалізації проекту, а також за допомогою презентації продемонстрував присутнім техніку, яку придбану у рамках проекту: деревоподрібнюючу машину, бетонозмішувач, трактор укомплектований причепом з вмонтованим порохотягом, виготовлений виробничим об’єднанням ДП «Карпати» та інше. Іштван Лорінц, координатор проекту (Румунія) розповів присутнім про хід реалізації даного проекту у Бая Маре.

Основна мета проекту – підвищення якості життя для громадян міст Бая Маре, Івано-Франківська та Коломиї шляхом запровадження системи управління відходами, що біологічно розкладаються, у зазначених містах. Тривалість проекту – 22 місяці (20.09.2013 – 19.07.2015)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з веслування
Наступна : Угорщина дозволила армії застосовувати зброю проти мігрантів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×