Івано-Франківськ встановлював діалог між молоддю Сходу та Півдня. ФОТО

Сьогодні, 2 листопада, відбулась прес-конференція щодо обговорення “Пропозицій молоді до регіональної влади щодо забезпечення подолання стереотипів між регіонами”, передає Станіславське ТБ.

Проект створений для встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України. Молоді та активні люди намагалися зруйнувати стереотипи у сприйняті один одного та сформувати простір, у якому можна почути думки учасників з різних областей. Найголовніше завдання – виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України.

Всі напрацювання та ідеї студентів зберіглися у випуску журналу ГО “Молодіжна Альтернатива” під назвою “Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України”.

“Треба локально співпрацювати не лише локально, а й за допомогою обміну студентами, бо за допомогою цього відбуваються певні напрацювання і змінюється бачення.”, – каже керівник ВГО “Комітет виборців України” в Івано-Франківській області Максим Лисюк.

Самі учасники проекту подякували за таку можливість. Студенти переконані, що це не просто корисно, але і цікаво. 

“Ввесь захід був цікавим. На Сході люди не є такими, якими ми їх уявляли. Головне, що і вони це зрозуміли. Вони відчули розчарування, бо там є багато проблем. Наш діалог був культурним, навіть, наприклад,  ми називали слова і їх значення, які застосовують тут і там (Ред. – на Сході і на Заході). Вже у Києві вчили більшого – законодавчу базу намагались закріпити нам. Пройшли багато тренінгів”, – каже Андрій Ольховський, студент-учасник проекту.

Тренінг у проекті проводив викладач університету нафти і газу – Сабадуха Володимир Олексійович, котрий приїхав з Луганська ще торік. Саме він, вважає Максим Лисюк, міг пояснити ту різницю і допомогти її зрозуміти.

“Ми їм показали як в нас співпрацює молодь і влада. Показали нашу архітектуру, а крім цього – нашу кухню. Відвідали музей “Визвольних змагань”. Намагалися за два дні показати все те, що в Івано-Франківську треба показати”, – зазначив член правління ІФОО КВУ Сергій Гайдей.

Як відомо, організаторами заходу є ГО “Молодіжна Альтернатива” та Івано-Франківська обласна організація “Комітет виборців України”.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кандидати про співбесіду у поліцію Франківська: розпитували про ставлення до гомосексуалів та проституток
Наступна : ГПУ: Мосійчук визнав, що отримував хабарі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×