Івано-Франківськ увійшов у трійку міст з успішною інвестиційною політикою серед міст України. ІНФОГРАФІКА

 В Україні чітко сформувалося ядро міст, з успішною інвестиційною політикою. До них відносяться: Київ, Івано – Франківськ, Львів, Хмельницький, Одеса, Миколаїв.

За підсумками 1-го кварталу 2016 року рейтинг інвестиційної ефективності міст України вперше за весь час спостереження кращу бальну оцінку продемонстрував Київ – 220 балів. Про це свідчать дані рейтингового агентства “Євро-Рейтинг”.

Згідно з рейтингом, у Львова – 211 балів, а у Івано-Франківська – 207 балів. Рейтинг цих міст найвищий, ineА, що відповідає максимальній інвестиційної ефективність.

Високу інвестиційну ефективність (ineВ) показали Одеса, Хмельницький, Миколаїв та Луцьк. Інвестиційну ефективність “вище середньої” (ineС) – Дніпро, Тернопіль, Харків і Ужгород. Рейтингова оцінка решти 11 обласних центрів не перевищує середній рівень.

Високу інвестиційну ефективність ( ineВ ) показали Одеса , Хмельницький , Миколаїв та Луцьк . Інвестиційну ефективність ” вище середньої ” ( ineС ) – Дніпро , Тернопіль , Харків і Ужгород . Рейтингова оцінка решти 11 обласних центрів не перевищує середній рівень .

Рейтинги інвестиційної ефективності обласних центрів України за підсумками 1 – го кварталу 2016 р

Експерти відзначають, що за чотири квартали чітко сформувалося ядро ​​міст, з успішною інвестиційною політикою. До них відносяться: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Одеса, Миколаїв. Протягом чотирьох кварталів, коли проводилися спостереження, бальна оцінка цих муніципалітетів не опускалася нижче рівня в 179 балів. А за 9-ть останніх місяців їх рейтинг перебував в інтервалі від ineА до ineВ.
Решта обласні центри (за винятком Харкова і Херсона, показники яких росли) протягом 4-х кварталів не демонструвати стабільність. Як правило, вони були схильні до щоквартальним змін, як в сторону зростання, так і в бік зниження. Подібні коливання були пов’язані як з недостатньою інвестиційною активністю так і з невисокою соціально-економічною віддачею від вкладення коштів в міську економіку.

“Фахівці агентства очікують збереження присутності в другому кварталі в числі кращих таких міст, як Київ, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Одеса та Миколаїв. При цьому не виключено, що Київ може поступитися першу позицію, якщо не поліпшить показники інвестиційної активності.
“Що стосується інших обласних центрів, то вони можуть як покращити, так і погіршити свої результати. Основна причина – відсутність тенденції зростання в інвестиційній сфері і віддачі від інвестицій у вигляді поліпшення соціально-економічних показників. Зміни тим більш ймовірні, що перший квартал, як правило, один з найбільш важкопрогнозованих в інвестиційному плані: дії інвесторів часто можуть не повторювати їх поведінку річної давності. Тому слід очікувати зміни “, – йдеться в дослідженні.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Теракт в Туреччині: кількість жертв зросла до 36, ще майже 150 – поранені. Постраждало двоє українців
Наступна : У виборчому окрузі №85 виборців спокушають безкоштовними святами, подарунками та екскурсіями. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×