Івано-Франківськ увійшов у п’ятірку найкращих міст Європи

Парламентська Асамблея Ради Європи включила Івано-Франківськ до п’ятірки найкращих міст Європи.

Столиця Прикарпаття боротиметься разом з м.Бамберг (Німеччина), м.Жірона (Іспанія), м.Люблін (Польща) та Сінзінг (Німеччина) за найвищу нагороду Парламентської Асамблеї Ради Європи  – Почесний Приз Європи, передає Станіславське ТБ.

Для фінального відбору буде підготовлено короткометражний фільм про Івано-Франківськ, який висвітлюватиме євроінтеграційну діяльність міста. Остаточне рішення ПАРЄ буде прийнято 19 квітня 2016 року.

Довідка:

Щорічно Парламентська Асамблея Ради Європи оголошує конкурс на здобуття муніципалітетами чотирьох високих нагород – Європейського диплому, Почесного прапора, Почесного знака та Призу Європи. Оскільки Івано-Франківськ вже має три нагороди, то цього разу він змагатиметься за Приз Європи.

У 2005 році місто отримало свою першу відзнаку – Європейський диплом.

В 2008 році громаді було урочисто вручено Почесний прапор.

У рік свого 350-річчя обласний центр здобув Почесний знак.

Відділ міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста

 

1 коментар

  • Трохи про роботу комунальних служб міста.
    Вчора черговий раз у мене в будинку 11 по вул. Грушевського, через унітаз пішли фекалії – забило трубу. Дзвоню в єрц, Цікава ситуація, вони обслуговують лиш жильців, хоча забита загально будинкова труба, з горем пополам дивляться. Кажуть що то не їх, бо забита не загально будинкова, а каналізація, а це вже водоканал. Передають виклик, три години – ніякої реакції, накінець дзвоню сам за номером 0504335076 на аварійну, піднімає жінка та каже, що сьогодні їх не буде, завтра, бо не встигають. Ніч жахлива, усе через унітаз, оскільки сток з двох підїздів. сьогодні щойно телефоную за тим же номером. Хамло, що не представився, а вилаявся на мене та кинув трубку, каже, що то не їх робота, то скажіть будь – ласка кому і за які послуги платимо??? Кому до цього має бути небайдуже, куда дивиться наша славна міська влада???

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї 95-річчя музичної школи відзначили концертом. ФОТО
Наступна : На Рожнятівщині почали будівництво міні-ГЕС. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×