Івано-Франківськ одне із перших міст, де вже у вересні з’являться шкільні офіцери поліції. ВІДЕО STV

В Івано-Франківську патрульна поліція разом з департаментом освіти і науки анонсували підпис угоди про співпрацю в рамках програми “Шкільні офіцери поліції”.

Даний проект є пілотним і запускається у чотирьох містах країни, де окрім Івано-Франківська є Київ, Одеса та Львів, передає Станіславське ТБ.

Саме у цих містах впровадять експериментальну модель співпраці навчальних закладів і поліції. Відтак, шкільні офіцери організовуватимуть заходи за програмою “Школа і поліція”, затвердженою Міністерством освіти та науки України.

В місті Івано-Франківську відібрано 13 патрульних, які пройшли відповідний тренінг і будуть працювати зі своїми школами. За одним офіцером буде закрпілено від трьох до чотирьох навчальних закладів. Загалом в Івано-Франківську таких шкіл є близько 40-ка.

Як зазначає координатор проекту в Івано-Франківську Таміла Кульпа, наразі розроблено 25 тематичних занять для різної вікової категорії – починаючи від безпечної поведінки в інтернеті та закінчуючи правилами поведінки на дорозі. У кожній школі буде розміщено інформаційний стенд з фотографією та контактними даними шкілького поліцейського.

Роботу правоохоронці будуть розпочинати вже з 1 вересня. У рамках проекту передбачаються зустрічі зі школярами вже із перших класів. Також не виключають співпрацю із батьками. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську триває асфальтування доріг. ФОТО
Наступна : Європарламент розгляне безвізовий режим з Україною 5 вересня – ЗМІ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×