Івано-Франківськ очолив рейтинг міст за кількістю новобудов

П’ять міст Західної України займають перші місця за кількістю новобудов на душу населення.

Найбільше житла на душу введено в експлуатацію в Івано-Франківську – 1500 кв. м на тис. чол., Хмельницькому – 1000 кв. м, Львові – 700 кв. м, Ужгороді – 600 кв. м, Тернополі – 500 кв. м. Київ – тільки шостий – 465 кв. м, передає Станіславське ТБ посилаючись на Gazeta.ua.

За обсягами житлового будівництва слідом за Києвом (1 352 тис. кв. м) йдуть Львів – 520 тис. кв. м, Івано-Франківськ 380 тис. кв. м, Одеса 370 тис. кв. м і Хмельницький 280 тис. кв. м.

“Це пов’язано не тільки з переказом грошей з-за кордону частиною трудових мігрантів. Ще одним фактором є більш рівномірний розподіл доходів між жителями Західної України, в порівнянні з Південним Сходом або Центром. Цих коштів достатньо, щоб комфортно почувати себе в Україні, але недостатньо для постійного проживання за кордоном. Кардинальної зміни ситуації в найближчій перспективі не очікується “, – розповіли в рейтинговому агентстві” Євро-Рейтинг “.

Нагадаємо, У 2015 році обсяги прийняття в експлуатацію житла досягли 11 млн. Кв. м., що на 13,4% більше, ніж в 2014 році.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Галицькі волонтери передали бійцям на передову чергову допомогу
Наступна : У Львові новий візовий центр Угорщини обслуговуватиме мешканців Івано-Франківщини

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×