Івано-Франківщина попала у трійку областей за кількістю смертельних ДТП

В Україні загальна кількість ДТП за 9 місяців 2015 року знизилося на 18%, а ДТП з потерпілими – на 11%.

Про це інформує портал Bimba.

Проте реальні цифри будуть менш оптимістичні. Якщо зі звіту вилучити АР Крим, яку Україна не контролює і не отримує звідти ніяких даних, а також Донецьку і Луганську області, які контролюються лише частково, загальна кількість ДТП знижується тільки на 8%, а серйозні ДТП падають на 1,2%.

До того ж, варто врахувати, що продажі автомобільного палива на АЗС впали на 26%, а значить – загальна кількість машин на дорогах знизилася. Разом зі зменшенням трафіку зазвичай знижується і аварійність. Так що з цими даними поліпшення дорожньої ситуації в Україні виглядає ще більш сумнівним.

Найбільше зростання числа смертельних ДТП зареєстровано в Миколаївській (23,3%) та Івано-Франківській (20,3%) областях. На третьому місці Київ, де кількість серйозних ДТП зросла на 13,6%.

Найкраще працювали над поліпшенням безпеки доріг у Полтавській області, про що свідчить поліпшення статистики важких ДТП на 20%. Також впевнену позитивну динаміку демонструють у Дніпропетровській (15%) і Чернівецької (13,2%) областях.

Найбільша аварійність на тисячу населення зафіксована в місті Києві (8,6 ДТП на тис.). Також висока частота аварій в Київській області (4 ДТП на тис.) та Одеській області (3,9 ДТП на тис.). Решта областей України куди менше відрізняються від середнього показника, який складає 1,6 ДТП на тисячу населення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Мережу підірвала світлина осені та зими у Карпатах. ФОТОФАКТ
Наступна : На Чернігівщині міліція затримала чоловіка, що вбив однорічну дитину. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×