Івано-Франківщина єдина в Україні, де працівникам дитбудинку не виплачуть надбавку

Прикарпаття єдиний регіон України, в якому працівників дитбудинку для сиріт з важкою неповносправністю незаконно обділити у заробітній платі, не виплачуючи їм 15% надбавку.

Це порушення виявила БО «Українська благодійницька мережа» під час аналізу даних з усіх дитбудинків держави. Про це сьогодні, 15 липня, повідомив власкор IA ZIK, зазначає Станіславське ТБ. 

За зверненням організації, з цього приводу уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською відкрито провадження.

Як зазначають в «УБМ», ще у квітні цього року в межах правозахисної кампанії було виявлено, що молодший медичний персонал Залучанського дитбудинку не отримує надбавку у розмірі 15% до підвищеного посадового окладу, яка передбачена постановою КМУ № 875 від 29 вересня 2010 р.

Після чого БО «Українська благодійницька мережа» звернулась до управління Держпраці в Івано-Франківській області з проханням провести відповідну перевірку.

Однак, від управління була отримана відповідь, що працівники дитбудинку звернулися до нього із заявами про те, що претензій до адміністрації не мають і просять не розглядати зазначене питання.

Тобто виходить, що працівники добровільно відмовились від надбавки у сумі трохи більше 300 гривень при заробітній платі (після відрахування податків та зборів) орієнтовно у 1650 гривень. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У мікрорайоні Пасічна загорілося сміття. На місці працювали рятувальники та патрульні. ФОТО
Наступна : На Прикарпатті міліціонери другої категорії пройшли переатестацію, третя категорія – у серпні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×