Іноземці використовують запрошення до франківських ВНЗ для нелегальної міграції

Минулого четверга, міграційна служба Івано-Франківської області спільно з МВС та СБУ проводила рейд щодо виявлення нелегальних мігрантів, відпрацьовували ринки, жилий сектор, студентські гуртожитки, про це нині, 24 вересня, на прес-конференції повідомив начальник УДМС в області Сергій Саїв.

За його словами, було виявлено 5 нелегальних мігрантів, це в основному колишні студенти з кризових країн, які не захотіли повертатися додому. На них складено ряд адмінпротоколів і протягом місяця вони зобов’язані покинути територію України, пише Репортер.

Такі рейди будуть проводитися кожного тижня, адже потоки мігрантів ідуть до збільшення. Як каже Саїв, зараз у місті навчається 2 412 іноземних студентів, практично 800 з них перевелися у наші виші з вишів Луганська і Донецька. Є ще одна проблема, служба виявила, що 270 осіб отримали запрошення від наших вишів на навчання, але до університетів вони не прибули. В ДМС кажуть, що фірми, які видають такі запрошення, були зобов’язані доставити цих студентів з аеропорту до ВНЗ, але вони цього не зробили. Зараз ректорам вишів пропонується більше не працювати з цими фірмами, а інформація щодо них надіслана в СБУ. Адже це одна з схем нелегальної міграції.

Загалом же нині в Івано-Франківській області офіційно проживає 4 358 ін6оземців.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Прикарпатському університеті в одному із Інститутів пройшов флеш-моб. ФОТО
Наступна : На Долинщині чоловік розповсюджував наркотики серед місцевих жителів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×