socico

Ідея скасування трудової книжки не життєздатна для України, – Романюк

Депутат обласної ради Юрій Романюк сверджує, що ідея скасування трудової книжки гарна, але не життєздатна для України у найближчі десятиліття.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Трудова книжка: куди її запхати?

Зрозуміло, що здавалося б у ХХІ ст., глобалізованому і комп”ютеризованому, останній рудимент старого СРСР- Трудова книжка виглядає примітивно застарілим атрибутом та анахронізмом “совка”!
Але…. наявна Трудова книжка на руках людини, яка все життя пропрацювала на території всього СРСР, в різних республіках і в Україні, має документально підтверджений стаж роботи з мокрими печатками та підписами, роками, місяцями і днями… і ця Людина може в суді елементарно ЦЕ довести будь-якому тупорилому чиновнику з Пенсійного фонду, і суд елементрано ЦЕ узаконить Рішенням (Ухвалою) Ім”ям України!
А у випадку, коли вся база даних у чиновників на компі, то що він принесе у якості доказу в суд? Якщо чиновник просто скаже що “…вас тут НЕ стояло”!
На яку комп”ютерну базу даних держави можна сподіватися, якщо Люди на вибори не можуть попасти, бо їх чомусь постійно немає у списках?
А як Людині довести свій стаж роботи за межами України у період свого трудового життя? Якщо вже тих підприємств НЕ існує, а бази даних і архіви підприємств, установ, організацій невідомо де? А зараз ще й війна РФ проти України… У нас Генштаб, МО і МВС НЕ бажають бачити учасниками бойових дій солдат у яких “Градами” відірвані руки і ноги в зоні АТО! У нас чиновники НЕ бажають визнавати смерть бійців в зоні АТО і НЕ видають мамам і дружинам загиблих довідки і статус учасників бойових дій, допомогу і квартити! У нас держава НЕ бажає визнавати борг повернення ПДВ чесному підприємцю роками, зареєстрованого боргу в базі ДФС. А ми кажемо про просту людину, пенсіонера, не здатного самотужки відстояти свої права проти “Системи”! У нас Пенсійний фонд НЕ виконує рішення судів по чернобильцях та інших пенсіонерах роками, і йому наплювати на Людей!
То ж, про ЩО ми говоримо? Нехай ініціатори цих ідей першими самі познищують свої Трудові книжки, а ми почекаємо десять-двадцять років і подивимося яку пенсію вони потім отримають…?

Ідея гарна, але не життєздатна для України у найближчі десятиліття.

Юрій Романюк

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус підготував пакет законів про скасування трудової книжки. Як повідомляла “Галка”,  член Івано-Франківського виконавчого комітету Вадим Войтик вважає, що трудові книжки та інші рудименти “совка” треба було списати в архів ще 10 років тому

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Спасибі Криму за сезон в Одесі!
Наступна : Угорські правоохоронці затримали понад 1300 нелегалів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×