Сьогодні, 20 квітня, гурт “Океан Ельзи” представив нову пісню та музичне відео до неї під назвою “Не йди”.
Прем’єра кліпу відбулася на офіційному каналі групи в YouTube. Всеукраїнська радіопрем’єра синглу запланована на 21 квітня.
“Не йди” є синглом з дев’ятого альбому ОЕ, над яким сьогодні працюють музиканти гурту.
До слова, про новий альбом лідер гурту Святослав Вакарчук повідомив ще в липні минулого року, додавши:
“Сьогодні всесвітній день океанів. Сьогодні і почнемо роботу над альбомом”, — тоді написав він.
Нагадаємо, 24 вересня 2016 року популярний український гурт “Океан Ельзи” перзентував кліп “Життя починається знов”. Пізніше 4 грудня цього ж року “Океан Ельзи” показав кліп на свою нову пісню “Мить”.














