Художник з Києва Максим Денисенко покаже франківцям свою “Абстрактну міксологію”. ФОТО

Завтра, 9 липня, в Івано-Франківську в Бастіоні відбудеться виставка київського художника-абстракціоніста Максима Денисенка “ABSTRACT MIXOLOGY”.

За словами художника, назва “Абстрактна міксологія” похідна від ідеї зібрати роботи із різних періодів творчості, кольорових та технічних рішень у цілісну експозицію, повідомляє Станіславське ТБ.

“Біле полотно – як біле світло, чиста першооснова, з якої все і розпочалося, народжує кольори, а з них з’являється форма, яка нібито оживає. Проте, навіть крізь наш світ щільної матерії, ми маємо змогу спостерігати, в собі і навколо, те чисте і біле світло, що було від самого початку”, – описує власну думку Максим Денисенко.

У своїх роботах майстер використовує фосфоресцентні та флюорисцентні спреї, акрил на полотні та дереві, що є абсолютно новою авторською технікою та стилем у живописі. У симбіозі фарби створюють неймовірні ефекти, які вражають уяву і викликають невідомі досі почуття та емоції, зупиняють думки. І споглядач занурюється у незвичні образи та форми.

“В роботах Максима є шалена динаміка та концепція, адже наразі в українському живописі з цим є деякі проблеми, – запевнив експерт, власник двох галерей Андрій Дудік. – У нього досить цікава техніка написання картин, а найголовніше – присутній безмежний потенціал для подальшого розвитку”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Тіло загиблого в АТО прикарпатця привезли у рідне село. ВІДЕО
Наступна : У Коломиї триває підготовка до Дня міста. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×