Хто з депутатів Івано-Франківської облради не подав жодного запиту? (Інфографіка)

За чотири з половиною роки каденції депутати Івано-Франківської облради підтримали дещо менше 350 запитів.

Одним з критеріїв ефективності місцевого депутата є його вміння працювати з наданими йому законом інструментами впливу. Законним інструментом впливу депутата на установу, організацію будь-якої форми власності є депутатський запит.

На відміну від депутатських звернень, які може писати кожен обранець Івано-Франківської облради, депутатський запит має вищу силу. Його підтримує на сесії голосуванням більшість депутатів. По суті, це не вимога одного депутата, а вимога усієї Ради.

Аби громада області зробила свідомий вибір, громадський Рух ЧЕСНО проаналізувавне лише відвідуваність депутатів, а й те, як вони користуються інструментом депутатських запитів для вирішення проблем міста і громадян.

За 4,5 роки каденції депутати Івано-Франківської облради підтримали дещо менше 350 запитів.

 

Експерт Інституту політичної освіти Тарас Случик ознайомився із темами депутатських запитів Івано-Франківської облради:

“Більшість запитів облради це питання виділення коштів для ремонту інфраструктури на окрузі депутатів або політичні запити. Мотив чому депутати пишуть запити, а не звернення є те що більшість з них адресовані Облдержадміністрації. А як ми пам’ятаємо обласна рада була в опозиції до виконавчої влади яку формував Янукович. Тому для депутата запит підтриманий сесією та оголошений публічно був певною гарантією.

А щодо фактично політичних заяв та звернень оформлених в депутатських запит, яких за всю каденцію не мало, то вони більше використовуються як додаткова персональна рекламна акція,”додає Случик.

Ось ті, хто станом на 1 березня не подав жодного запиту.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : До кінця року держборг може збільшитися до 91% ВВП
Наступна : Скільки “тринькають” політичні партії та кандидати на Прикарпатті

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×