Громадський рух «Народний контроль»: «Змінити систему, а не обличчя у владі!». ФОТО/ВІДЕО

22 вересня відбулася обласна конференція політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», на якій було затверджено кандидатів до обласної ради.
Члени конференції обговорили питання участі політичної сили у місцевих виборах, погодження кандидатів до обласної ради та стратегічні цілі виборчої кампанії.

«Наша політична сила – це молоді, амбітні люди. Це люди змін: волонтери, бійці АТО, учасники Майдану, громадські активісти, які прагнуть жити в новій країні. Крім того, у нашій команді представники різних професій, адже прийшовши до влади, ми повинні ефективно та фахово приймати управлінські рішення, – наголосив Володимир Гергелюк, голова обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Серед делегатів були і кандидати на посаду міських голів Івано-Франківська, Коломиї, Бурштина та Косова, які прагнуть змінити життя свого міста.«Немає проблем, які неможливо вирішити.

«Народний контроль» довів, що можна достукатися у будь-який чиновницький кабінет і змусити владу виконувати свої зобов’язання перед громадою. Ми йдемо в органи місцевого самоврядування, щоб взяти на себе відповідальність, реалізовувати принципи європейського самоврядування, – зауважив Андрій Корнієнко, претендент на посаду міського голови міста Івано-Франківська.

На конференції прозвучали виступи учасників АТО, громадських активістів, кандидатів в депутати до обласної ради. Всіх об’єднує одна ціль – змінити систему, а не обличчя у владі .

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпаття через туристичну галузь налагоджує співпрацю з Румунією
Наступна : Викладачка Прикарпатського університету побувала на міжнародному колоквіумі в Індонезії. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×