«Громадське ТБ» заявило, що не співпрацювало з журналісткою російської «Новой газеты»

«Громадське ТБ» заявляє, що не розміщувало сюжету про бої в Авдіївці і не представляло перед військовими російську журналістку своєю співробітницею, йдеться в заяві, яку розміщено на сторінці виконавчого директора каналу Катерини Горчинської в Facebook.

У заяві сказано, що «Громадське ТБ» шоковане нібито необґрунтованими звинуваченнями на адресу редакції і заявляють, що звинувачення прес-центру штабу АТО щодо розкриття позицій військових журналістами каналу не відповідають дійсності. До того ж журналісти заявляють, що не публікували сюжет з позиціями військових і не мають ніякого відношення до журналіста російської «Нової газети».

«1) “Громадське” не поширювало фото з бойових позицій українських військових — ні через власні платформи, ні через особисті сторінки журналістів в соцмережах.

2) “Громадське” не розміщувало репортаж про бої у Авдіївці на своєму сайті до погодженням матеріалу з військовими через питання безпеки позицій українських військових.

3) “Громадське” протягом доби свідомо не повідомляло про загибель військових, свідками якої стали наші журналісти. Ми чекали, поки про це будуть поінформовані їхні рідні, а імена загиблих будуть опубліковані офіційно.

4) В той же час, напередодні, 7 липня, “Нова газета” опублікувала власний матеріал і відеосюжет на власному сайті. “Громадське ТБ” не має ніякого відношення до публікації “Нової газети” і ознайомилося з нею так само, як і інші користувачі.

5) Журналістка “Нової газети” Юлія Полухіна перебувала разом з журналістами “Громадського” на позиціях українських військових, отримавши дозвіл на зйомку в штабі АТО, а також узгодивши свій візит з командуванням ВДВ. Заява прес-центру АТО про те, що журналісти “Громадського” представили її як власну співробітницю не відповідає дійсності», — йдеться в заяві.

Журналісти зазначили, що не видавали сюжет в ефір і не розміщували його на сайті до узгодження з військовими. «Редакція “Громадського” вважає заяву прес-центру АТО непорозумінням, закликає разом розібратися в ситуації і відмовитися від необґрунтованих звинувачень», — заявила Горчинська.

Раніше у п’ятницю прес-центр штабу АТО заявляв, що просить СБУ позбавити акредитації групу українських журналістів і російську журналістку за розкриття позицій сил АТО. Причиною для такого прохання стало розкриття позиції українських військових в районі Авдіївської промзони. Йдеться про знімальну групу «Громадського ТБ» і журналіста російської «Новой газеты».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї триває підготовка до Дня міста. ВІДЕО
Наступна : На Калущині від перепаду напруги у десятків людей погоріла техніка. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×