Хорунжі, історичні однострої та малинові берети для ВДВ: як виглядатиме нова українська армія. ІНФОГРАФІКА

Як повідомляло Станіславське ТБ, вчора Президент України Петро Порошенко затвердив документ “Предмети уніформи і знаки розрізнення Збройних сил України”.

Сьогодні керівник ініціативної групи, яка займалася розробкою нових одностроїв, український журналіст Віталій Гайдукевич опублікував затверджені зразки знаків розрізнення та парадної і повсякденної форми.

Офіцери і солдати усіх родів військ позбуваються старих радянських кашкетів-“аеродромів”, натомість отримують нові з кокардою у вигляді хреста. Також скасовується і сорочка на резинці – тепер вони акуратно заправлятимуться в штани.

На погонах з’являться зірки у вигляді ромбів, як продовження традицій військ УНР та Української Держави Гетьмана Скоропадського.

Кардинальних змін зазнав і зовнішній вигляд Почесної Варти. Тепер він нагадує однострій вояків гетьманської України початку ХХ століття.

“Церемонійний однострій, “гетьманський”. Як ми і передбачали, це базова версія, котра запропонована на розгляд, але зараз реалізовуватися не буде. В силу різних причин. 1. знайти б гроші на повсякденку і парадку… 2. в авторському колективі були думки не робити церемонійний стрій в трьох кольорах, може вистачить і одного. Словом церемонійний стрій ще згодом матиме напілінг”, – написав Віталій Гайдукевич.

Варто зазначити, що зміняться і кольори беретів. Зокрема, військовослужбовці ВДВ тепер носитимуть малиновий головний убір.

Більше в інфографіці.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Українці для відпочинку обирають Туреччину і Карпати
Наступна : Впродовж доби прикарпатські рятувальники 12 разів виїзджали на гасіння пожеж

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×