“Хоробрі серця” присвятили програму героїям АТО з Калуша. ВІДЕО

Три звичайні хлопці з Калуша Сергій Родякін, Ігор Сарахман та Олег Івахнюк — герої, які разом з своїми побратимами змінили хід цієї війни.

Хлопці приятелювали, але потім надовго втратили один одного. А знайшли через багато років в уже іншому містечку — наметовому, на Майдані, йдеться у програмі “Хоробрі серця”.

Сергій Родякін у мирному житті працював монтажником-висотником. Сергій — нацгвардієць батальйону імені Кульчицького. Зараз він у відпустці і займається волонтерством.

Ігор Сарахман — друг Сергія. Він теж боєць батальйону імені Кульчицького. Служить старшим кулеметником. В АТО з перших днів. Історія боротьби Ігоря теж почалася з Майдану — з намету із написом “Калуш”.

Олегові Івахнюку про своє довоєнне життя згадувати найважче. У минулому Олег — професійний футболіст. Він теж нацгвардієць. У бою був важко поранений у ногу, тож, з професійним спортом покінчено. Багато місяців хлопець живе під медичним наглядом.

Ігор Сарахман та Сергій Родякін влаштували Олегові на день народження сюрприз і приїхали його привітати особисто.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Медики підозрюють у Г.Корбана інфаркт – УКРОП
Наступна : На Полтавщині у смертельне ДТП потрапив суддя. Правоохоронці переслідували його за підозрою у корупції. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×