Готовий працювати і виконувати всі поставлені функції, – очільник Держпраці в області Ігор Росипайло

Сьогодні, 5 листопада, в залі засідань Івано-Франківської ОДА представили нового начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігоря Росипайла – депутата Івано-Франківської міської ради VI скликання, передає Станіславське ТБ.

Представили новопризначенця голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

Думаю, Ігор Росипайло зможе навести порядок в багатьох проблемних питаннях в області. У нас уже є певні ідеї для роботи. Хочу побажати Ігорю, щоб пам’ятав, що ця посада є відповідальною і саме від неї залежить життя та здоров’я людей“, – каже Гончарук.

У свою чергу, Ігор Росипайло подякував Чернезі за довіру, а Гончаруку за підтримку, зазначивши, що розуміє, яка це відповідальність. Росипайло зізнався, що вже готовий працювати, працювати в команді та виконувати всі функції поставлені Державною службою України з питань праці.

Служба новостворена і всі функції відповідатимуть європейським принципам, саме такі принципи ставитиму і в колективі. Хочу, щоб кожний працівник зрозумів, що є служба, яка готова захищати його інтереси. Для роботодавців, які не порушують закон, головне зрозуміти, що ми не є каральним органом, ми готові порадити і підтримати. Основним пріоритетом роботи Управління стане попередження нещасних випадків і травматизму на робочих місцях“, – повідомив Росипайло.

Як відомо, 22 січня 2014 року Кабмін призначив франківця Романа Чернегу головою Державної служби України з питань праці. 10 вересня 2014 р. Кабмін ліквідував вісім центральних органів виконавчої влади і створив сім нових органів виконавчої влади, в тому числі Державну службу України з питань праці, шляхом злиття Державної інспекції праці та Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки.

Роман Чернега пояснив, що відбулося при створенні нового органу виконавчої влади Державної служби України з питань праці:

По-перше, це економія коштів, наприклад, у тих же комунальних послугах. По-друге, ефективніший управлінський склад, який відібрав кращих, фактично, із трьох органів в один. По-третє, спрощена система управління і доступу”, – наголосив Чернега.

Основним завданням даного органу стане впровадження нормативно-правової бази, яка б відповідала стандартам ЄС. 

Нагадаємо, управління Держпраці в Івано-Франківській області створено постановою Кабміну №100 від 11 лютого 2015 року шляхом реорганізації територіального управління Держгірпромнагляду та територіальної державної інспекції з питань праці в Івано-Франківській області.

ДОВІДКОВО:

Росипайло Ігор Ярославович народився 12 лютого 1979 року в с. Назавизів Надвірнянського району Івано-Франківської області.

У 2001 році закінчив економічний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за спеціальністю “Облік і аудит”, кваліфікація бухгалтер-економіст.

Протягом 2010 – 2015 – депутат Івано-Франківської міської ради, заступник голови постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, стратегічного розвитку міста, інвестицій та туризму.

До цього Ігор Росипайло працював у Києві – керівником внутрішнього аудиту Державної служби України з питань праці. 

Одружений, виховує дочку та сина.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Саакашвілі може бути призначеним новим прем’єр-міністром
Наступна : На Прикарпатті зниклого 19-річного юнака знайшли мертвим

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×