Гончарук доручив розпочати розслідування з приводу поїздки в Грецію псевдо-дітей учасників АТО

Днями з Івано-Франківщини на відпочинок до Греції поїхали діти учасників бойових дій та учасників АТО.

Та представники Самооборони Івано-Франківська дізналися, що не всі діти, які поїхали на оздоровлення, відносяться до вказаних категорій, пише Фіртка.

Оздоровлення та відпочинок організувала Івано-Франківська ОДА.

Список дітей, які відправились за кордон, підписаний головою ОДА Олегом Гончаруком.

Також у розпорядженні вказані лише учасники бойових дій, які можуть відправляти на оздоровлення своїх дітей, учасники АТО там не згадуються, та все ж представники Самооборони не загострювали на цьому увагу, вважаючи , що це лише описка.

У представників Самооборони є інформація, що дітей поїхало більше, ніж та кількість, що вказана у списку і немає жодної інформації хто ж є цими дітьми.

Натомість, двоє дітей з Городенківщини, які повинні були поїхати на оздоровлення, не поїхали, їм ніби-то не встигли відкрити візу.

Хоча волонтери стверджують, що відкривали візу навіть за годину до кордону і проблем з нею не було. Тобто, дітей просто не взяли.

У нас був дзвінок з фронту від батька, який стверджував, що поїздку його дітей на відпочинок блокують. Батько готовий був їхати з фронту вже сюди і ми отримали інформацію, що в Грецькому посольстві бракує його довіреності про те, що батько відпускає дітей за кордон (згідно Закону України). Але у нас є розпорядження Кабінету міністрів, що комбат може виступати нотаріусом і давати підтвердження за солдата, що той бере участь у бойових діях. Грецькому посольству така довіреність не підійшла. Тоді ми зібрали довідки з зони АТО, про те, що батько знаходиться в АТО і він фізично не може написати цю довіреність і подали ці документи в Департамент соцполітики. Від них ми отримали відповідь, що все буде добре, а сьогодні взнаєм, що їм було відмовлено, – докладніше розказав волонтер Руслан.

Половина дітей зі списку є учасниками бойових дій і половина – учасників АТО, а троє дітей не відносяться до жодної з цих категорій. Наприклад Павлюк Злата Іванівна не є дитиною ні учасника АТО ні учасника бойових дітей. Іван Павлюк є інвалідом другої категорії і є батьком багатодітної сім’ї,Юрій Свирида.

На запитання Самооборони, що ж робить в списку підполковник міліції, Олег Гончарук заявив, що він проведе службове розслідування і вже сьогодні видасть розпорядження для його проведення.

Згідно мого розпорядження чітко переписані діти. Моя позиція є наступна: ніхто «збоку» не може попасти в цей список, бо автобус з дітьми проходить таможню. Я відповідно дам розпорядження Службі Безпеки і все це ретельно буде перевірено на таможні. Хто є в списку і хто насправді поїхав до Греції. І одразу я ці списки подам в публічну площину, вони будуть оприлюднені. Зараз я не можу нічого ні спростувати ні заперечити. А наразі подаю розпорядження про проведення службового розслідування. Я від себе роблю перші кроки. І якщо хтось щось зробив не так – дамо по руках, – зазначив Олег Гончарук.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Рогатинський військкомат у пошуках приміщення
Наступна : Маршрутна мережа громадського транспорту в Івано-Франківську. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×