Головний лікар Франківська: Дякую Богу за те, що прийняв рішення піти до армії

Днями на ротацію приїхав головний лікар Івано-Франківська, який з 2015 року призваний до збройних сил України і служить в лавах Національної гвардії.

“Я дякую Богу за те, що прийняв рішення піти до армії, адже нашим військовослужбовцям потрібні професійні медики. За цей час я багато чому навчився, познайомився із лікарями з різних областей країни. Ми перебували в Луганській області – село Рубівка, на відстані 5 км від лінії військових дій. Мені пощастило служити з потужним військовим батальйоном спеціального призначення „Галичина” з Івано-Франківська. Це прекрасні люди, які з честю виконують свій обов’язок, вони добровольцями пішли захищати нашу Батьківщину. У батальйоні служать бійці різного віку, різних спеціальностей – професійні військові, вчителі, історики, токарі, водії”, – розповідає Тарас Масляк.

В армії Масляк виконує обов’язки лікаря батальйону, надає допомогу близько 250 бійцям на території від Попасної і до зони вогню.

Він зізнається: доводиться працювати і лікарем, і фельдшером, і медбратом. Роботи дуже багато, адже потрібно надавати не лише медичну, але й психологічну допомогу.

“З людьми треба говорити, людям потрібно спілкуватися. Якщо поряд немає військового капелана, то і цю роль якоюсь мірою виконує військовий медик. Я хочу подякувати усім людям, які підтримують мене і тих військових, які служать поряд зі мною. Ми були вражені, отримавши посилки з продуктами та подарунками від кожної поліклініки міста. Приїхали у відділення Нової пошти і побачили 27 ящиків. Також дуже вдячний поварам наших лікувальних установ, які наліпили 1000 вареників і прислали їх бійцям на Новий рік, а на Різдво вислали 1000 голубців. Для солдатів отримати таку домашню їжу було великою підтримкою. Я вдячний своїй дружині Мирославі, яка мене підтримувала та передавала допомогу нашим військовим. А також дякую діткам, які присилали нам малюнки і листи. У нашій їдальні три стіни були обклеєні дитячими малюнками. І в майбутньому я планую зробити виставку фотографій цих малюнків”, – каже Тарас Масляк.

За час військової служби головний лікар Івано-Франківська був нагороджений грамотою за надання якісної медичної допомоги і медаллю за патріотизм. Після завершення відпустки він повернеться до своєї військової частини.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 5 пожеж
Наступна : У Карпатах відбувся семінар “З Лавинної безпеки” при підтримці Міжнародного Вишеградського фонду. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×