Голова ОДА зустрівся з угорською делегацією. ФОТО

Сьогодні, 7 березня, відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Гончарука з Урядовим уповноваженим Угорщини Іштваном Грежою та Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бугайла.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Сторони обговорили перспективи співпраці щодо впровадження проектів енергозбереження, розвитку альтернативних джерел енергії та екології.

«Ми надзвичайно зацікавлені у спільних проектах з угорською стороною та угорськими компаніями в галузі енергозбереження, розвитку альтернативних джерел енергії, екологічних проектів, у тому числі із залученням ресурсів Європейського банку реконструкції і розвитку», – розповів Олег Гончарук.

Також, за словами очільника Прикарпаття, область готова долучатися до проектів країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації і зміни адміністративно-територіального устрою, підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, налагодження режиму вільної торгівлі.

У свою чергу, Іштван Грежа запевнив присутніх у готовності посилювати співпрацю в різних сферах.

«Ми підтримуємо європейські прагнення українців і будемо використовувати всі наявні можливості, щоб допомагати вам у цьому процесі. – зазначив Урядовий уповноважений. – Також нас цікавить співпраця в культурній сфері, зокрема, працюємо над запровадженням руху «Тут вас обслуговують українською мовою», надаємо фінансову підтримку Греко-католицькій церкві».

Читайте також: Гончарук може покинути посаду голови Івано-Франківської ОДА через новий закон про держслужбу

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську з машин авторагулів позривали номерні знаки. ФОТО
Наступна : На Прикарпатті 16-річний хлопець потребує допомоги. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×