Голова обласного ТСОУ Никитюк пов’язаний з екс-чиновниками часів Януковича

Голова Івано-Франківської обласної організації “Товариство сприяння обороні України” (ОО ТСОУ) Петро Никитюк пов’язаний з попередньою владою часів Януковича.

Петро Никитюк не був відомий більшості мешканців Івано-Франківська до того моменту, поки не почалися скандальні незаконні забудови на території ТСОУ біля міського озера.

В Інтернеті інформації про пана Никитюка не так багато, на сайті ТСОУ є коротка біографія, де вказано, що народився Петро Никитюк в 1949 році, у 1972-му закінчив Львівську політехніку, у 1986-му – військово-політичну академію в Москві. Військового стажу – 28 років, полковник запасу. У 2001-2005 рр. – помічник Голови Івано-Франківської обласної організації ТСО України з організаційно-масової і кадрової роботи. З 2005 року – Голова Івано-Франківської обласної організації ТСО України. 

Більше цікавої інформації про Петра Никитюка розмістила на своїй сторінці в Facebook волонтер Наталія Сербин. Вона опублікувала фото з 2013 року, на якому справа наліво – голова обласної організації ТСОУ Петро Никитюк, тодішній генеральний директор президентської резиденції “Синьогора” в Гуті Владислав Левенець, голова “Товариства сприяння обороні України” Віктор Тімченко та тодішній керівник обласної організації Партії регіонів, голова ОДА Василь Чуднов.

“Хто ж курує дану громадську організацію на рівні Києва? Теперішнім головою Товариства сприяння обороні України є Тімченко Віктор Миколайович. Його основні друзі із Прикарпаття‪ ‎Чуднов, колишній голова ОДА, та “липовий” полковник (Петро Никитюк – ред.). Виявляється, що дана громадська організація фальшивить не тільки на обороні України, але ще й заробляє на спорті”, – пише Наталія Сербин.

Віктора Тімченка з Никитюком об’єднує і навчання у військово-політичній академії імені Леніна. До речі, підготовка з загальноосвітніх дисциплін там велася за програмою Вищої партійної школи при ЦК КПРС.

Цікаво, що син Віктора Тімченка Максим Тімченко є генеральним директором найбільшої в країні енергетичної компанії ДТЕК Ріната Ахметова, яка володіє “Київенерго”, “Востокенерго”, “Дніпроенерго”, об’єднанням “Павлоградвугілля”, низкою теплоелектростанцій, зокрема, Бурштинською ТЕС тощо.

“Фіктивна оборона, фіктивний спорт, нелегальні забудови в Івано-Франківську – це справжня діяльність ТСОУ. Маємо справу з великими корупційними титанами часів Януковича та фірмами з орбіти Ахметова. “Центральний аероклуб Товариства сприяння обороні України” – це також проект ТСОУ. Власником цього товариства є знову ж таки ‪‎Віктор Тімченко, давній товариш екс-президента Януковича”, – констатує громадська активістка.

Також родина Тімченка заробляє із лотереї “Патріот”.

“Чому до цього часу ніхто не може впорядкувати діяльність такої організації, всім уже зрозуміло. Великі зв’язки, великі. Тому не дивно, що громада м. Івано-Франківськ також стала жертвою нелегальних забудов “липового” полковника, який є корупційним візиром родини Тімченків”, – підсумовує Наталія Сербин.

Нагадаємо, що скандальний замовник забудови на Мазепи, 144 готовий продати всі землі Івано-Франківська. ВІДЕО STV

Читайте також: Не вам вирішувати, на якій машині мені їздити, – замовник скандальної забудови в Івано-Франківську депутатам. ВІДЕО STV

Будівелька компанія вже розпочала продавати квартири із скандальної забудови на вулиці Мазепи, 144.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Олександр Усик прогулявся Сімферополем у формі з українським прапором. ФОТО
Наступна : На Львівщині в ДТП попали представники “Правого сектору” та нардеп від “Народного фронту”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×