Голова Кутської селищної ради звернувся до міністра екології з проханням провести реформу по утилізації пластикових виробів

Голова Кутської селищної ради Дмитро Томащук звернувся до в.о. міністра екології та природних ресурсів України С.І.Курикіну з проханням провести реформу в напрямку утилізації пластмасових виробів та поліетеленових пакетів, які несуть загрозу не тільки екології Карпат, але і людям. Про це повідомив Дмитро Томащук на своїй сторінці у фейбук. 

В нашій Україні є велика загроза, що стосується нашого здоров’я – це все, що виробляється із пластмаси та інших хімічних речовин. Наприклад, кульки. Щоб ви не купували в магазинах, вам дають кульок. Раніше обгортали в папір (стояли рулони паперу), вода продавалася в склянній тарі. Зараз – пластикові бутилки. Вже й пиво продають в пластиковій тарі. Я як голова селищної ради на місцевому рівні все це бачу. Всі виробники кульків, пляшок тощо заробляють міліони та знаходяться на єдиному податку. А що платник єдиного податку платить? 100,0 грн. в місяць. Чому немає спеціальних податків для цих виробників? Повинні бути для них збільшені податки, йти відчислення до місцевих бюджетів. Я роблю аналіз, що викидають люди. Це кульки, пляшки. Кульки літають по деревах. Виходить так, що ми маємо шукати кошти, щоб прибирати і не маємо куди возити тому, що неможливо відділити від відходів.
Тому прошу Вас провести реформу в цьому напрямку. Чому держава не дораховується всіх зборів, податків? Тому, що ми не хочемо наповнювати місцеві бюджети, ми даємо вигоду наповнювати деяким олігархам міліони прибутку. Люди хворіють онкохворобами, астматичними хворобами, мають алергії, а вони сплачують якусь тисячу гривень в рік. Всі люди кричать, але ми не маємо законів, ми не проводимо реформи. Я прошу дати мені конкретну відповідь, бо скільки я звертався в різні міністерства, до депутатів, відповіді дають прості – зазначив селищний голова Д.Томащук у своєму зверненні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Івано-Франківську у честь Дня Рятувальника показали пожежну “машину” зразка 19 ст (Фото)
Наступна : Коментар Богдана Томенчука після обшуку. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×