Голова Івано-Франківської ОДА зустрівся з Генконсулом Чеської Республіки. ФОТО

Під час зустрічі консул висловив вдячність керівнику виконавчої влади області за підтримку діяльності чеських підприємців, які працюють на території Прикарпаття, та створення можливостей для функціонування візового центру в Івано-Франківську.

Також Мірослав Кліма запропонував попередньо наприкінці року провести в області семінар з питань сертифікації.

«Ми намагатимемося організувати цей семінар так, щоб він став надзвичайно корисним підприємцям з вашої та інших областей Західної України, – зазначив консул. – Будемо готувати цей захід у співпраці з місцевою торгово-промисловою палатою. Гадаємо, варто запросити на семінар представників підприємств, які вже проходили процес сертифікації».

Висловивши зацікавлення пропозицією Мірослава Кліма, голова облдержадміністрації пообіцяв сприяти у підготовці семінару, який, на його думку, може мати практичне значення.

«Україна рухається до Європи. На цьому шляху наша країна повинна готуватися до пропозиції власних товарів на європейському ринку, а без сертифікації це просто неможливо, – зауважив Олег Гончарук. – Важливим у цьому плані є запозичення досвіду Чехії».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську відбувся Історичний квест серед школярів
Наступна : У Львові хочуть отримати додаткові кошти з розмитнення на ремонт дороги у сторону Івано-Франківська

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×