Гасимов програв апеляційний суд у справі забудови зеленої зони неподалік міського озера

Учора Львівський апеляційний суд виніс рішення у справі Гасимов проти Івано-Франківської міської ради з приводу незаконної забудови біля міського озера у Франківську.

Про це у соцмережі Фейсбук повідомиви громадський активіст Сергій Чирва, пише КУРС.

“Львівський апеляційний суд після заслуховування останнього учасника процесу прийняв рішення на нашу користь! Гасимову відмовлено у вимозі спонукати владу укласти з ним договір на оренду рекреаційних земель попри озеро!” – написав Чирва.

Як повідомила КУРСу начальник юридичного відділу міськвиконкому Надія Кедик, суд задовольнив апеляцію Івано-Франківської міської ради на рішення суду першої інстанції, яку підтримала міська прокуратура.

Львівський апеляційний суд  скасував рішення Івано-Франківського міського суду і закрив провадження у справі. 

“Львівський апеляційний суд проаналізував рішення Івано-Франківського міського суду і закрив провадження через те, що справу розглядали за нормами адміністративного судочинства. Позивач неправильно застосував норми права. Ця справа підлягала цивільним правовідносинам”, – пояснив заступник начальника юридичного відділу міськвиконкому Віктор Буджак. 

За словами Віктора Буджака, на суді була оголошена так звана коротка, тобто результативна, частина рішення. Що стосується суті справи – укладення договору оренди земельної ділянки біля озера, на якій ведеться будівництво, – про те, як її тлумачить Львівський апеляційний суд буде відомо через п’ять днів, коли надійде повне рішення суду. 

Нагадаємо, що у Івано-Франківському міському суді була розглянута справа за адміністративним позовом Ріяфета Гасимова до голови міста Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса щодо зобов’язання останнього укласти додаткову угоду з позивачем у справі про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 1,8882 га та в районі ВАТ “Плай” на вулиці Ленкавського в Івано-Франківську. Франківський суд задовольнив позов Гасимова. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Надвірнянська дитяча лікарня отримала новий апарат УЗД. ФОТО
Наступна : На Прикарпатті розбійник втікав від покарання 5 років

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×