Гармати, класична музика та живі статуї: Палац Потоцьких вперше відкрили для франківців. ФОТО

Сьогодні, 27 вересня, в Івано-Франківську вперше за багато років відкрили для містян Палац Потоцьких.

Біля брами Палацу відвідувачів зустрічали гармати, а всередині – живі статуї та оркестр. Окрім цього, франківці могли побачити акторів, які прогулювались комплексом у середньовічному одязі

Це така культурно-мистецька акція, яка буде в себе включати різні перформанси, – розповідає Ростислав Держипільський, народний артист України та один із організаторів відкриття.  – Це і театралізоване відкриття з живим оркестром. Це буде і духовний блок, де звучатимуть церковні напіви. Це будуть літературні читання. Це будуть романси під гітару. Будуть також і сучасні майстер-класи з акторської майстерності для дітей.

На закритті франківців очікують карильйонна музика, дзвони, відомий оркестр Harmonia Nobile та бандуристи. Окрім цього, для відвідувачів організують відео-інсталяцію на будівлі палацу, а також шоу брейкерів.

Тобто кожної години на кожній локації буде щось відбуватись, – пояснює Ростислав Держипільський.

В майбутньому ми плануємо оживити Палац Потоцьких, – каже Сергій Адамович, депутат Івано-Франківської облради. – Це може бути благодійний фонд, який буде опікуватися цією територію, це може бути якась інша форма кооперації, де буде задіяно власника будівлі, місто – як власника землі, і громадські організації Австрії і Польщі, які нададуть кошти на реставрацію приміщень. 

Свято у Палаці Потоцьких триватиме до 21:00.

 

 

3 коментарі

  • Дякую організаторам за чудову акцію! Направду було чудово, не зважаючи на похмуру погоду атмосфера була теплою і привітною! Дуже радію з того, що в нашому місті оживає культура!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Дорогу Р-24 – Татарів–Кам’янець-Подільський ремонтують навіть у дощ
Наступна : На кінофестивалі в Ізраїлі покажуть прикарпатську кінострічку “Тіні забутих предків”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×