Галицькі страхувальники отримали більше 66 млн грн

Таку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року перерахували до бюджету підприємства та підприємці району.

Це на 3,5 млн.гривень більше ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, у вересні поточного року страхувальники сплатили 7,8 млн.гривень внеску. Про це повідомили у прес-службі ДПІ у Галицькому районі, передає Станіславське ТБ.

Переважна більшість працедавців району дбає про забезпечення повноти даного платежу, від якого сьогодні залежить підтримання соціального статусу найбільш вразливих верств населення. Найбільшими платниками єдиного соціального внеску в Галицькому районі є бюджетні установи та житлово-комунальні підприємства.

Нагадуємо, що роботодавці нараховують єдиний внесок на суму нарахованої зарплати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці. Якщо база нарахування єдиного внеску, а саме заробітної плати, лікарняні, декретні (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати то сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Умовою застосування цієї норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць.

Вимога про нарахування єдиного внеску виходячи з розміру мінімальної зарплати не поширюється на сумісників, працівників – інвалідів та осіб, яким надана відпустка без збереження зарплати на період проведення АТО.

Розмір мінімальної заробітної плати з 1 вересня зріс і становить 1378 грн.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Карпатах заблукало подружжя із Львівщини
Наступна : Яка вона, Долина з висоти пташиного польоту. ВІДЕОСЮЖЕТ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×