Галицькі держслужбовці через суд намагалися привласнити собі державні кошти

Прокуратурою Галицького району в ході опрацювання судових рішень Єдиного реєстру судових  рішень  встановлено, що на початку вересня Господарським  судом  Івано-Франківської області прийнято до розгляду та порушено провадження у справі за позовом одного із місцевих суб’єктів господарювання до Комарівської  сільської  ради  про  стягнення  заборгованості  за  виконані будівельні роботи на 66 тис грн.

Встановлено, що в березні 2015 року службові особи Комарівської сільської ради, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи у змові зі службовцями вказаного підприємства, уклали договір підряду на виконання робіт з будівництва мережі водопостачання у с. Комарів Галицького району, а в подальшому склали та підписали  акт  приймання виконаних  робіт на зазначену суму.

Однак, як з’ясувала прокуратура , будь-які роботи по водопостачанні у с. Комарів у 2015 році не виконувались, оскільки вони були проведені у 2012 році, що підтверджується актами виконаних будівельних робіт. 

Після  цього  службові  особи  суб’єкта господарювання  звернулись  до Господарського суду Івано-Франківської області з позовом до Комарівської сільської ради про стягнення заборгованості за начебто виконані роботи, який прийнятий судом до провадження.

Таким чином, службовці намагалися заволодіти державними коштами у сумі 66 тис грн.

За даним фактом прокуратурою району розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3ст. 191 КК України.

Досудове розслідування триває.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : З сайту Президента зникають електронні петиції
Наступна : На Долинщині перевірили готовність закладів освіти до осінньо-зимового періоду

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×