Галицька районна виборча комісія майже місяць працює без секретаря

Галицька районна виборча комісія з моменту набуття повноважень де-факто працює без секретаря комісії. Перша особа, делегована за квотою Радикальної партії Олега Ляшка не виконувала покладених на неї посадових обов’язків. Згодом даною політичною силою було внесено подання про заміну, внаслідок якого, 20 вересня, Центральна виборча комісія призначила секретарем іншу особу від Радикальної партії Олега Ляшка. Але на цьому проблеми не закінчились. Новопризначений секретар відмовляється від роботи за посадою у ТВК, мотивуючи це браком достатніх навиків для виконання своїх повноважень та слабким володінням комп’ютером.

З слів голови Галицької районної виборчої комісії Оксани Гоянюк випливає, що внаслідок проблеми з належним виконанням своїх обов’язків секретарем ТВК – збільшилось навантаження на інших членів комісії, оскільки для ведення протоколів засідань комісія змушена постійно обирати серед членів ТВК особу, яка вестиме протокол засідання, а частину функцій секретаря, від безвихідної ситуації, доводиться робити їй самій, інформує ОПОРА.

«Прийшов новий секретар, він не володіє комп’ютерними навичками, не може набрати текст. Ми про це не знали. Людина усвідомила, на скільки це серйозна справа, тому що ми змушені були разом писати протокол. Нам важко, ми працюємо, далі вибираємо на кожному  засіданні з членів комісії особу, яка виконує функції секретаря, але ніхто не хоче займатись цим постійно. Також важко знайти діловода, який би правильно міг оформити документацію. Тим більше, ми не можемо самостійно з числа членів комісії вибрати секретаря на постійну основу, бо це квота Радикальної партії Ляшка. Інший член комісії від цієї політичної сили категорично відмовився цим займатися»розповіла Оксана Гоянюк.

Нагадаємо, раніше Станіславське Телебачення повідомляло про порушення Галицькою комісією виборчого законодавства.

Секретар ТВК відмову працювати у виборчій комісії аргументує великим об’ємом роботи, до якої він не був готовий.

«Я прийняв присягу, але я не буду секретарем. Я не володію комп’ютером, коли я був секретарем в сільській виборчій комісії, я писав протоколи, але від руки. Це по-перше. А по-друге, комісія працює вже майже місяць, я прийшов і на мене звалилася купа роботи, я не можу з цим впоратися»повідомив ОПОРІ Михайло Бабій.

Голова Івано-Франківської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Тарас Присяжнюк схильний вважати свого колишнього однопартійця причетним до виникнення проблеми:

«Ситуація там така, що чоловік, який по Галичу виконував всю підготовчу роботу – Зіновій Шафран, – відмовився працювати, а люди, яких він подавав на членів комісії були, скажімо так, люди з його команди. Він відмовився працювати, бо на нього чинився тиск колишнім кандидатом в народні депутати. Є такий Дмитро Михайлович Симак, він хотів відвоювати собі організацію, тому він тиснув на заступників, і вони відмовились за таких умов працювати. У нас вже є інша людина, яка виконує обов’язки керівника – Назаркевич Микола. На даному етапі проходить процес заміни секретаря РТВК. Думаю, що питання цього тижня – максимум у середу, має вирішитися. З приводу того, чи володів попередній секретар комп’ютерними навиками, я не можу трактувати, чи він просто так говорить, чи дійсно не вміє. Але якщо його подавав заступник голови районної організації, він на нього надіявся. Я думаю, що скоріше за все, він так говорить, щоб не працювати, бо вся команда відмовляється»розповів Тарас Присяжнюк.

А заступник голови обласної організації Івано-Франківських «радикалів» Юрій Турчин відповідальність за ситуацію покладає на Галицьку району організацію партії та заявляє про те, що кандидатуру на заміну знайшли і будуть вносити подання до ЦВК на заміну свого представника на посаді секретаря.

«Ми вже знайшли третю людину, яку подамо до ЦВК на заміну. Питання щодо причин відсутності кадрів – це відповідальність Галицької районної організації. Справа в тому, що в Галичі погано організована робота осередку. Там була відповідальна за діяльність людина – заступник голови галицької організації Зіновій Шафран, який привіз документи, щоб подати заміну. Однак новий секретар прийшов через три дні і сказав, що відмовляється. Це все відповідальність галицького керівника», – заявив він у коментарі ОПОРІ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У мережу виклали відео, як бойовики взяли в полон Савченко
Наступна : На Івано-Франківщині лідерами за кількістю реклами стали “Солідарність” та “Свобода” – КВУ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×