Галицька районна лікарня отримала нове обладнання вартістю майже 1 млн грн

Днями Галицька центральна районна лікарня отримала новий діагностичний прилад. Про це Станіславському ТБ повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА. 

Завдяки даному обладнанню можна здійснити ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунка, а також дванадцятипалої кишки.

Даний метод дослідження дуже інформативний і безпечний при захворюваннях досліджуваних органів. До того ж він відрізняється точністю серед інших методів. Вартість відеогастроскопу складає 940 тисяч гривень і придбали його за рахунок субвенції, наданої Бовшівською сільською радою.

«Сьогодні у нас радісна подія, – відзначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Бартків. – Але сподіваюся, що найбільш важлива подія у житті Галицького району відбудеться в кінці року, коли ми здамо в експлуатацію хірургічний корпус лікарні. Влада прикладає для цього максимум зусиль. Вже сьогодні ми працюємо над наповненням новозбудованого медичного закладу сучасним обладнанням. Адже надати кваліфіковану медичну допомогу людині без впровадження новітніх методів лікування та професіоналізму лікарів практично не можливо».

Керівник району згадав і про те, що дане сучасне обладнання вдалося придбати за екологічні кошти, які у 2015 році дозволялося перенаправляти в загальний фонд місцевого бюджету і спрямовувати їх на визначені громадами пріоритети. У 2016 році ця норма була скасована і відтепер використання таких коштів матиме цільовий характер – їх належить спрямовувати виключно на здійснення природоохоронних заходів і унеможливить фінансування соціально значимих видатків місцевих бюджетів в галузях охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури та інших потреб.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Івано-Франківськ – перлина в серці України” – відомий блогер про столицю Прикарпаття. ФОТО
Наступна : Завтра верховинці у День Соборності проведуть патріотичний флешмоб

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×