Халатність лікарів в Долинському районі призвела до смерті 51-однорічного чоловіка

Халатність лікарів в Долинському районі смт. Вигода призвела до смерті 51-однорічного чоловіка, який помер 22 січня 2016 року в Долинській ЦРЛ.

Про це повідомила Тетяна Ленько, родичка загиблого, в спільноті Долина Live, передає Станіславське ТБ.

“Ленько Богдан Васильович звернувся у Вигодську лікарню 12 січня до лікаря терапевта Білоголовко В.М. для профілактики лікування серця, так як знаходився на другій групі інвалідності.

Пролежавши 6 днів на стаціонарному лікуванні, він від холоду який у лікарні, дістає пневмонію, температурить 38С. Та лікуючий лікар на це уваги не звертає і всіх хворих, які в палаті відправляє додому, зсилаючись на те, щоб хворі ще більше не заразились грипом”, – йдеться у повідомленні.

Незважаючи на скарги хворого лікар все одно відправив його додому. Через три дні дружина хворого викликала швидку Вигодської лікарні і черговий диспетчер їй пояснив, що при температурі 38С вони не виїжджають, нехай викликають фельдшера при тому, що він числиться в стаціонарі.

“Коли 20 січня вечором йому зовсім стало зле, скора Вигодської лікарні спромоглась приїхати, забравши його в лікарню смт. Вигода, швидко виписати і відправити в Долинську ЦРЛ. Де за його життя боролись лікарі та вже було запізно”, – написала Тетяна Ленько.

долина

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Серед нових патрульних Івано-Франківська 25 поліцейських були в зоні АТО
Наступна : В Івано-Франківську патрулюватиме 208 полісменів на 22 автомобілях, – Деканоідзе

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×