Французькі спортсмени приїхади до Франківська з нагоди 20-річчя дружніх стосунків

З 17 до 27 жовтня 2015 року в місті Івано-Франківську перебуває французька делегація спортивного клубу «La Vaillante de Clichy» (м. Париж, Франція). 

Делегація відвідує наше місто у рамках міжнародної співпраці та з нагоди 20-річчя дружніх стосунків, інформує прес-служба МВК, пише Станіславське ТБ.

Мета співпраці – обмін спортивним досвідом, спільні навчально-тренувальні заняття, спортивне свято-представлення з показовими виступами провідних гімнастів СДЮСШОР № 1 (Людмила Голіневич) та спортивного клубу «La Vaillante de Clichy» (Zingal Stephane).

21 жовтня 2015 року відбулася зустріч міського голови Віктора Анушкевичуса, заступника міського голови Михайла Вереса, начальника управління освіти і науки Наталії Микули з учасниками французької делегації спортивного клубу «La Vaillante de Clichy» у кількості 13 чоловік під керівництвом президента клубу Zingal Stephane та старшого тренера Cantorjy Arkady.

 У другій половині дня в управлінні освіти і науки проведено круглий стіл: «Спорт без кордонів» за участю заступника начальника Світлани Уварової, працівників управління освіти і науки та французької делегації.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Тисменицю відвідали представники місії ОБСЄ із Ірландії
Наступна : Уродженку Прикарпаття скандальну суддю Оксану Царевич обрали делегатом з’їзду суддів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×