Франківцю, що отримав поранення під час Майдану, відмовили в безкоштовному лікуванні та обстежені

На Прикарпатті офіційно зареєстровано 8 людей, які отримали поранення під час Майдану. Однак, незважаючи на чималу кількість програм фінансування і підтримки, всі процедури пов’язані із лікуванням вони оплачують з власної кишені.

Про це у мережі Фейсбук написала волонтер Наталя Сербин. 

“В Івано-Франківській області є 8 людей визнаних як постраждалих на Майдані (мають поранення). І що, всі нарікають, що не відкриті злочини, а не потрібно далеко йти…
Вчора в обласну лікарню звернувся один із восьми постраждалих, потрібне обстеження і лікування. Йому відмовили, зробили ренген за гроші. Хочу нагадати, що в області діє програма, яка перербачає дуже багато допомоги для постраждалих на Майдані. Пропіарилися на цій програмі всі, хто тільки міг, але людина не змогла пролікуватися.
Є факт, чек про опалату також є.  Мені цікаво чи лікар до якого звернувся цей постраждалий був на Майдані, чи дивився хоча б новини по тв під час подій на Майдані?!
Однак, п.‪#‎Матейко‬ запевняє, що програма по постраждалих на Майдані і учасниках АТО діє ідеально, всі лікарі знають і все чудово.  У кабінеті п. ‪#‎Матейка‬ може і так, але багато медиків дуже в жиру, поки хтось з керівництва їм не дасть вказівку, вони ісповідіують схему сучасної медицини. Є гроші лікуємо, немає грошей не лікуємо! Ось таке визнання і така друга річниця Майдану”, – йдеться у повідомлені. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Київського поліцейського, який закликав “місити” Майдан, відсторонили від роботи – Шевченко
Наступна : Керівника Тисменицького ДП “Ямниця” нагороджено міністерською грамотою

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×