Франківцям презентували виставку живопису Михайла Юсип’юка “Наш край”. ФОТО

Сьогодні, в приміщенні фортечної галереї “Бастіон” відбулася презентація персональної виставки живопису Михайла Юсип’юка.

Художник народився 1976 р. в с. Шупарка Борщівського району Тернопільської обл. Закінчив Вижницьке Вище училище прикладного мистецтва ім. Ю. Шкрібляка. 
Впродовж останніх кілька років художник бере участь у багатьох пленерах і виставках. Через усю творчість проходить любов до природи і рідного краю. Це пейзажі із зображенням природи в різні пори року та архітектурних об’єктів, зокрема старих церков і хат. Сюжети пейзажів доволі яскраво відтворюють дійсність, бо художник зображає конкретні місця, які може впізнати і глядач. 
Глибокі насичені кольори, їх гармонійне поєднання, багато світла й тепла, які линуть із полотен Михайла Юсип’юка, притягують до себе погляд, закликаючи помилуватися красою природи й архітектури так, як не милується сам художник, а одночасно – й майстерністю талановитого мистця, який зумів втілити її у своїх творах.

“Натхнення – це те, що в тебе всередині, тебе тягне писати картини. Чим більше пишеш – тим більше з’являється ідей, які ти стараєшся втілити в життя”, – ділиться художник

На цій виставці представлено близько 30 робіт 2014-2015 років. Картини Михайла Юсип’юка експонувалися на різноманітних Всеукраїнських виставках. Кожне полотно автора сповнене невимовним Прикарпатським колоритом. І побачивши його роботи хоча б раз, справжній поціновувач краси зможе відрізнити їх серед інших.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Калуші може зрости вартість харчування у дитсадках
Наступна : Андрій Любка презентував франківцям свою книгу про “українського патріота-невдаху”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×