Франківці взяли участь у XVI міжнародній виставці у Львові

Туристичний потенціал Івано-Франківської області на форумі представляла делегація у складі представників департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації і туроператорів області.

Участь у заході взяли понад 100 підприємств, фірм та організацій із семи країн світу та 17-ти українських областей. Зокрема, серед іноземних – компанії із Грузії, Польщі, Італії, Туреччини, Ізраїлю та Словаччини, повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА, передає  Станіславське ТБ.

Цьогоріч основним напрямком виставки стала популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, а також демонстрація новітніх досягнень у сфері туристичних послуг та гостинності. Львівський форум охоплював одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, індустрію спорту та розваг.

На виставці можна було ознайомитись із наймальовничішими куточками України. Адже на стендах Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Сумщини, Рівненщини, Кіровоградщини, Херсонщини, Запоріжжя було представлено визначні та незвідані місця, нові туристичні маршрути.

21 жовтня представники департаменту також взяли участь у конференції «Створення національної мережі туристичних шляхів», організатором якої став департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації. На конференції президент громадської організації «Клуб велотуристів друзів природи «Рух» Анатолій Яремчишин презентував концепцію національної мережі туристичних шляхів та перспективи її інтеграції в європейську, керівник розробки ДСТУ 7450 «Знаки туристичні для активного туризму» Людмила Шишкіна представила нормативно-законодавче забезпечення створення мережі туристичних шляхів. Голова комісії велосипедного туризму Опольського воєводства, член центральної комісії Польського товариства туристично-краєзнавчого Міхал Рачинський презентував проект синхронізації національної мережі туристичних шляхів у транскордонному вимірі.

Також представники департаменту взяли участь у семінарі-презентації «Маловідомі туристичні об’єкти та унікальні туристичні продукти України і світу». Основна мета заходу – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг.

Нагадаємо, з 21 до 23 жовтня у Палаці спорту «Україна» відбувався традиційний Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Калущині двоє чоловіків розкрадали залізничну колію
Наступна : До Івано-Франківської ТВК вже надійшло близько 90% протоколів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×