Франківці встановили новий рекорд на чемпіонаті Світу з пожежно-прикладного спорту

 

У Білорусі, 2-9 серпня відбувся VI чемпіонат Світу з пожежно-прикладного спорту. Юнацька збірна здобула третє місце у загальному командному заліку. 

Загалом у Чемпіонаті  брали участь 10 команд, українська збірна продемонструвала високі результати і гідно пре­­д­ставила нашу країну на міжнародній арені. Всі юнаки виклалися максима­льно, і саме їхнє прагнення до перемоги, спортивний азарт і на­лаштованість на боротьбу стали запорукою успіху.

 Зокрема у пожежній естафеті   Олег Козубаль, Сергій Данильченко та Владислав Блонський виграли бронзу з результатом 57.61, встановивши таким чином новий рекорд України.  Всі вони – студенти  івано-франківського коледжу фізичного виховання, Сергій та Владислав вже мають достатній досвід участі у таких чемпіонатах, а от  Олег виступав вперше, і виявився гідним своїх товаришів по команді.

Також бронзу у командному заліку  виборов Даниїл Вєсєлов – учень івано-франківської ЗОШ № 28. І ці перемоги  гарантували  призо­ве місце для  України у таких престижних змаганнях.

 За словами старшого тренера юнацької збірної, начальника спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС в області Миколи Петрука, хлопці виступили досто­йно і продемонстрували результати на межі можливого.  Цим самими гідно закривши цей спортивний рік, який був для них надзвичайно плідним. Адже  юнацька збірна, основу якої складають саме спортсмени з Прикарпаття,  під його керівництвом  цьогоріч виграла два чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту – зимовий та літній, і от тепер підвела призову фінішну пряму.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Військові батальйону “Івано-Франківськ” вчинили бійку, один потерпілий у лікарні
Наступна : Набули чинності нові санкції США проти Росії (список)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×