Франківці просять мера зупинити незаконну забудову на вулиці Чистій

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету міської ради, до міського голови звернулися мешканці вулиці Чистої, які протестують проти незаконної забудови.

За словами представника громади Руслана Дрожжина, наразі будівельні роботи уже розпочалися. Вони зверталися до заступника мера, і у Державну архітектурно-будівельну інспекцію, однак досі не отримали ніякої реакції, передає Станіславське ТБ.

Мешканці запевняють, що до початку виконання будівельних робіт повинна була відбутися зміна цільового призначення земельної ділянки згідно генплану. При цьому одна із ділянок , на якій ведуться роботи, взагалі не призначення під багатоквартирні забудови. Крім того, будинок знаходиться у санітарній зоні, що явно порушує містобудівні умови та обмеження.

Як зазначає Руслан Дрожжин, відстань від найближчого будинку до забудови взагалі не перевищує 10 метрів.

«Люди, бояться, якщо будинок стане аварійним, то під загрозою будуть їхні будинки та самі жителі», – каже представник громади.

Крім того, містяни зверталися у Департамент архітектури і містобудування, але отримали від них негативну відповідь.

«Вони не мають дозволу їх провіряти. У них все добре, все прекрасно. Містобудівні умови підписані Нижником», – каже Руслан Дрожжин.

У свою чергу мер запевнив, що звернеться у відповідні контролюючі органи.

 «Я вам гарантую, що ми подамо подання у прокуратуру. Я від себе обов’язково напишу», – заявив міський голова Руслан Марцінків і пообіцяв копію листа виставити на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатського сапера посмертно нагородили орденом “За мужність”
Наступна : Міськвиконком присвоїв поштову адресу будинку на Мазепи 35А

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×