Франківці поширили відео бійки з головним лікарем Стоматологічної поліклініки

В мережі з’явилося відео спілкування із начебто нетверезим головним лікарем Івано-Франківської міської стоматологічної поліклініки Михайлом Семенівим у день Святого Михайла, повідомляє Stanislavske.tv. з посиланням на  Артема Шупрудько

20 листопада 2015 року два активісти підійшли до особи, як схожа на головного лікаря Івано-Франківської міської стоматологічної поліклініки на вулиці Незалежності, та звинуватили його у розпиванні спиртних напоїв на робочому місці в робочий час.

При цьому на відео не зазначено у який саме час доби зроблений запис та не зафіксовано, де саме розпивав напої головний лікар. Утім, хлопець стверджує, що це сталось об 16-00 в приміщенні медзакладу.

В процесі нетривалої дискусії активісти запропонували йому проїхати на експертизу. Той продовжив йти по вулиці. Та намагався заборонити зйомку.

Після кількох запитань з боку п. Артема, виникла конфліктна ситуація, яка переросла в бійку. Ініціатор зйомки відео кілька разів вдарив, ймовірно, головного лікаря стоматполіклініки.

Той, не забарився з відповіддю. У сутичку втрутилась перехожа, яка назвала ініціаторів зйомки відео “ненормальними”.

За інформацією видання “20 листопада 2015 року головний лікар Івано-Франківської міської стоматполіклініки розпивав алкогольні напої у своєму кабінеті в компанії друзів-стоматологів і сторонніх лікарні людей, які цією ж компанією збираються частенько в тому ж самому кабінеті головного лікаря. Вийшовши на вулицю в яскраво вираженому стані алкогольного сп’яніння, на запитання: “Чому ви розпиваєте алкогольні напої на робочому місці?”, відповідав агресією і згодом напав на мене”.

За інформацією Версій Артем Шупрудькозвинувачує головного лікаря Івано-Франківської міської стоматологічної поліклініки МихайлаСеменіва у здирництві з лікарів та пацієнтів поліклініки у форматі так званих “благодійних внесків”.

Також активіста турбує постійне розпивання спиртного в поліклініці, яке він начебто бачив на власні очі.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську встановили нові антипаркувальні стопчики та огорожі. ВІДЕО
Наступна : На Прикарпатті житель Львівщини вчинив смертельне ДТП

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×