Франківський перевізник каже, що нардеп Соловей тисне на нього через власні бізнес-інтереси

Приватний підприємець Олег Сохан звинуватив народного депутата Юрія Солов’я у тиску та лобіюванні власних бізнес-інтересів. А все через виграний перевізником конкурс на перевезення пасажирів в Івано-Франківську.
 
Про це Олег Сохан повідомив в офіційній спільноті департаменту ЖКГ у соцмережі Facebook «Комуналці. IF». Як розповів підприємець, все почалось після оголошення конкурсу виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради ще попереднього скликання. 

«Тоді мною були подані документи для участі у певних лотах. Конкурсна комісія розглянувши мою пропозицію щодо права перевезення пасажирів, та перевіривши достовірність поданих документів вирішила визнати мене переможцем по заявлених лотах. Переможець визначався виключно згідно Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» №1081 та галузевого законодавства України за такими основними критеріями, як наявність матеріально-технічної бази, лікарів та механіків, досвід роботи, інвестиційний розвиток суб’єкта господарювання та ін. По цим позиціям моя фірма в сумі набрала найбільшу кількість балів (24,5 бали). В той час все пройшло спокійно, адже не пересікалися інтереси з вищевказаним народним депутатом, а саме із сумнозвісним приватним підприємством «Станіслав-транс», власником якого є родичка Солов’я, Ольга Костів, яка також нещодавно балотувалася у міські депутати від БПП», – зазначає Сохан.

За його словами, тоді це підприємство не допустили до участі, оскільки не було своєчасно подано повний перелік документів, затверджений законодавством.

«Також в цьому конкурсі виграли такі підприємства, як п/п Олексюк В.В., ТОВ «Коридатранс», ТОВ «Західтехцентр», ТОВ «Прикарпатавтотранссервіс». Нікому ні до кого діла не було. На лотах, де було передбачено великогабаритний транспорт та ін., конкурс перенесли на 15 грудня, оскільки у претендентів не було відповідних автобусів. Після чого я вирішив придбати відповідні автобуси марки «Мерседес» і податися знову на конкурс. На цей конкурс документи також подали інші учасники, в тому числі ПП «Станіслав-транс». І тут почалося найцікавіше. 12 листопада 2015р. виконавчий комітет оголосив другий конкурс з новим складом конкурсної комісії. Побачивши, що ми подали на однаковий лот №3 (маршрут №40) і що в нас присутній транспорт, який відповідає новим умовам конкурсу, та найбільша кількість балів, а в них малі «Богдани» і набагато менша кількість балів (6 балів) , дана фірма почала діяти іншими методами. Так після подачі документів, напередодні конкурсу, відбулася зустріч з народним депутатом Юрієм Солов’єм, який пропонував зняти свою пропозицію на користь ПП «Станіслав-транс», щоб не було додаткових проблем і ми спокійно могли виграти конкурс.  На що я відповів, що це визначить конкурсна комісія і самовільно зніматися не буду, адже подані документи вважаю в порядку, а кошти вкладені у транспорт потрібно повертати. Дану розмову було записано на диктофон. Після того, як розмова не склалася, в Інтернеті по частинах почали з’являтися статті журналіста М.Грабовецького, в яких поширювалася неправдива інформація про те, нібито мною не сплачуються податки та недостатня кількість працівників. Хочу сказати, що мною обслуговується 9 рейсів і є 33 працівника, яких цілком достатньо для відповідної роботи. При цьому були спроби натиснути і на конкурсну комісію, щоб не допустити нашу пропозицію до тендеру і цим самим позбутися конкурентів. 
Використовуючи свій авторитет народного депутата Соловей та його компанія зуміла переконати деяких місцевих активістів та налаштувати їх проти мене, відстоюючи при цьому власні інтереси. На жаль, прийнявши присягу на вірність України та прикриваючись принципами та учасниками Революції Гідності, дана людина покриває недобросовісну конкуренцію і втручається у підприємницьку діяльність, сама використовуючи методи часів Януковича. Тому занепокоєні, що амбіції цієї компанії можуть зірвати анонсовані департаментом комунального господарства транспорту і зв’язку, зміни у громадському транспорті та відкинути досягнутий прогрес у даній сфері на декілька років назад.
Також, керівник ПП «Станіслав-Транс» Ольга Костів відчуваючи вседозволеність та підтримку свого родича, неадекватно поводила себе під час розгляду конкурсних пропозицій. Замість представлення свого підприємства, неодноразово звинувачувала мене у брехні, принижувала мою честь та гідність, а після оголошення переможців голосно назвала всіх присутніх у залі «биками», – розповідає перевізник.

Варто зауважити, підприємець не оприлюднив вищезгаданий диктофонний запис, пообіцявши зробити це пізніше.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині у 2016 році найдорожчою буде галузь охорони здоров’я
Наступна : Вихідними на Прикарпатті очікується підвищена лавинна небезпека

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×