Франківський науковець кілька місяців проводив дослідження в Інституті Макса Планка у Німеччині

У період з 1 квітня по 30 червня 2016 року провідний фахівець кафедри біохімії та біотехнології Інституту природничих наук Прикарпатського університету проводив дослідження в Інституті Макса Планка з Імунології та Епігенетики у місті Фрайбург (Федеративна Республіка Німеччина).

Дослідження проводилися в рамках реалізації наукового ґранту “Спільні експериментальні стипендії для Центральної та Східної Європи під егідою Федерації європейських біохімічних товариств (Federation of European Biochemical Societies)” у лабораторії доктора Ендрю Поспісіліка (J. Andrew Pospisilik), передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ПНУ.

 Впродовж досліджень проводився пошук мутацій в геномі плодової мушки Drosophila melanogaster, що виникли в результаті споживання високобілкової їжі протягом багатьох поколінь та вплинули на тривалість її життя, а також експресії цих генів на рівні матричних РНК в головному відділі комах.

З використанням аналітичного методу Western Blot було проведено визначення специфічних білків, що є компонентами інсулінового, TOR та AMPK сигнальних шляхів або маркерами інтенсивності автофагії.

  • Max-Planck-Institut fьr Immunbiologie und Epigenetik
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : УЄФА назвав найкращого футболіста Євро-2016 і представив свою версію символічної збірної
Наступна : У Надвірній завершується ремонт школи, яка постраждала внаслідок негоди

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×