Франківський депутат з “нульовою” декларацією їздить на мерседесі за 20 тис доларів

Депутат Івано-Франківської міської ради від ВО “Свобода” Сергій Абрам’як у своїй декларації вказав “нульові” доходи за 2015 рік, однак їздить на автомобілі, вартістю понад 20 000 доларів.

Ці факти виявили активісти проекту “Під контролем” в процесі моніторингу відповідності доходів та стилю життя депутатів міської ради, йдеться на сайті Антикорупційної платформи, передає Станіславське ТБ.

На чергове пленарне засідання сесії міської ради 26 квітня Сергій Абрам’як приїхав на автомобілі Mersedes-Benz E220, який коштує понад 20 тисяч доларів. Цікавим видається те, що в декларації про майно і доходи за 2015 рік депутат не задекларував жодних доходів ні своїх, ні членів сім’ї.

Під час реєстрації в ЦВК на місцеві вибори 2015 він вказав, що тимчасово не працює. Окрім того, жодного транспортного засобу в декларації також не зареєстровано.

Сергій Абрам’як володіє квартирою в Івано-Франківську площею 66,1 кв. м., а дружина має ⅕ частину квартири площею 101 кв. м. Дружина депутата також не заробила жодної копійки. Разом вони ростять двох дітей.

У 2014 році Абрам’як задекларував всього 24 397 гривень доходу. Ще 57 тисяч від відчуження майна. При чому – автомобілі в 2014 році у нього чи членів сім’ї також не зазначались.

У декларації за 2015 рік фінансовий стан депутата значно погіршився – він не заробив жодної копійки. Доречним є той факт, що в графі декларації “Сума коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах” також не вказано жодної цифри.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині прокуратура відсудила борг за поставлену лісопродукцію
Наступна : Смерть на виробництві: на Прикарпатті через порушення охорони праці загинув вінничанин

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×